ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Цікавить працевлаштування в Польщі?

В нас є відповідь, на ВСІ запитання

 

Поки інші цілодобово працюють на низькооплачуваній роботі і бояться змін в своєму житті, кадрове Агентство №1 “Wоrk Lifе” пропонує Вам легальну роботу в Польщі з достойною оплатою праці.

Хочете виїхати в Польщу на роботу, та не знаєте як? Є запитання щодо процесу оформлення? Турбує, скільки коштів потрібно витратити, щоб виїхати? Разом з “Wоrk Lifе” процедура збору документів та працевлаштування стає простою і доступною кожному. А наші ціни Вас приємно здивують!

 

Працевлаштування в Польщі — як ми працюємо

Якщо Ви нарешті зважились змінити своє життя в кращу сторону, Вам необхідно ознайомитись з основними етапами співпраці.

 

  • Що необхідно зробити для працевлаштування в Польщі?

На нашому сайті Ви переглядаєте список усіх доступних вакансій і телефонуєте нам, якщо якась із них Вас зацікавила, або ж надсилаєте питання на E-mail.

Вкрай бажано заповнити резюме, натиснувши кнопку «заповнити резюме» на головній сторінці сайту — це дасть можливість якнайшвидше підібрати вакансію, якщо актуальної немає на сайті. В телефонному режимі, або по E-mail ми відповідаємо на всі Ваші запитання.

Отримавши всю необхідну інформацію та прийнявши рішення про подальшу співпрацю, зателефонуйте нам – домовимось про час зустрічі.

 

  • Який механізм співпраці

Ви приходите в наш офіс в Києві (офіс розташований в центрі міста) на співбесіду, для уточнення деталей робочого контракту і побажань до робочого місця. Якщо Ви з іншого регіону, то можна обговорити все в телефонному режимі.

Після детальної консультації, за згодою обох сторін, тут же укладається договір на працевлаштування громадянина України за кордоном та вноситься авансовий платіж.

Через 2-3 тижні ми надсилаємо Вам повний комплект документів для подачі у візовий центр (в тому числі, лист-запрошення від роботодавця, на підставі якого оформляється робоча віза (D 180/360 польська, можливо 360/360). При отриманні пакету документів проводиться розрахунок за його оформлення.

Отриманий комплект документів необхідно подати у візовий центр в області, відповідно до адреси реєстрації. Наше агентство надає послуги по запису в чергу у візові центри по всій Україні.

Уже через 7-10 днів Ви отримуєте Візу і можна виїжджати до Польщі на заздалегідь підібрану вакансію. Там Вас зустрічають наші колеги і допомагають з працевлаштуванням.

Решта наших послуг оплачується вже в Польщі.

 

  • Скільки коштує оформлення

Сума витрат на оформлення ВСІХ документів (Віза, створення правильного резюме, страховка, наші послуги) обійдуться в суму, еквівалентну 160 $.

Оплата за послуги проводиться поетапно:

— 10 $ аванс після підписання договору,

— 100 $ оплачується в день отримання документів.

Оплата за послуги по працевлаштуванню 50 $ проводиться вже в Польщі за фактом працевлаштування.

Якщо в процесі оформлення та працевлаштування у Вас виникають запитання – звертайтесь. Ми надаємо повну підтримку як в Польщі так і в Україні.

 

Ніколи не пізно взяти все в свої руки і кардинально змінити життя своє та близьких. Звертайтесь – і ми допоможемо Вам здійснити мрії.